Kosmetyki

Aby efekt wykonywanych przez nas usług był na najwyższym poziomie, konieczna jest pielęgnacja i stylizacja włosów produktami najwyżej jakości. Dlatego też współpracujemy  z najlepszymi markami w Polsce i na świcie jakimi są Loreal, Kerastase, Global Keratin, True Keratin, Racoon, MonRin.

           Jesteśmy pewni, że nasi klienci odkryją swoje nowe wnętrze nie tylko poprzez wygląd jaki nadajemy wykonując artystyczne cięcia, ale również zostaną pobudzone pozostałe zmysły. Piękne aromaty kosmetyków, otulają i przenoszą w krainę relaksu i wyciszenia, powodując odprężenie. Dzięki profesjonalnym kosmetykom możemy odczuć jak piękno nas otacza, wystarczy tylko dotyk. Włosy są odżywione, lśniące i miękkie.
            Można u nas nabyć kosmetyki zarówno do pielęgnacji, stylizacji włosów jak i brody. Znajdą Państwo wśród nich szampony, kąpiele, balsamy, odżywki, maski, serum, olejki, mleczka, kremy termiczne, lakiery, pianki, które pozwolą w łatwy sposób podtrzymać efekt pielęgnacji w salonie oraz ułatwią codzienną samodzielną pielęgnację i stylizację włosów.
            Każdy rodzaj włosów wymaga odrębnej pielęgnacji, stąd też tak duża różnorodność produktów, którymi dysponujemy. Posiadamy całą gamę produktów do pielęgnacji włosów, suchych, zniszczonych, uwrażliwionych, koloryzowanych, kręconych, starzejących się, przedłużanych. W swoim asortymencie mamy również kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy, nadające włosom objętość, przeciwłupieżowe chroniące kolor, przeciw wypadaniu włosów.

             Nowością w naszym salonie są kosmetyki przeciwdziałające problemom skóry głowy takim jak łuszczyca, łupież, tłusta skóra, łysienie, wypadanie itp.
Zapraszamy do naszego salonu, gdzie można bezpłatnie skorzystać z profesjonalnych porad naszych ekspertów w doborze odpowiednich dla Państwa kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów.