Przedłużanie włosów

 

 

Długie, piękne włosy to marzenie wielu kobiet…

 

Teraz nie trzeba długo czekać na efekty!

 

Przedłużanie włosów jest bezinwazyjnym, bezbolesnym zabiegiem, polegającym na doczepieniu nowych kosmyków do istniejącej już stylizacji.
 

Efekt uzyskuje się natychmiastowo, a włosy mogą być dłuższe nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Jednakże należy pamiętać, że maksymalna możliwa długość przedłużonych kosmków będzie zależeć od indywidualnych predyspozycji jak np. długość naturalnych włosów, ich kondycja, struktura oraz gęstość i ustalona zostanie podczas konsultacji. 

 

Przedłużanie włosów - czyli co dokładnie?

 

Zagęszczanie włosów - zwiększenie objętości fryzury, bez zmiany długości włosów

Przedłużanie włosów - optyczne wydłużenie włosów 

Przedłużanie i zagęszczanie włosów - jednoczesne zagęszczenie i wydłużenie włosów

 

Przedłużenia można dokonać przy pomocy różnego rodzaju włosów; najlepiej sprawdzają się tzw. włosy „dziewicze", które uzyskuje się od małych dzieci – są najbardziej naturalne i wytrzymałe, ponieważ nie zostały wcześniej zniszczone przez zabiegi kosmetyczne.

 

 

JAKIMI METODAMI PRZEDŁUŻAMY?


pastedGraphic.png

 


Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą LASER EXTEND                                                                  

       

Najnowsza metoda na rynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia Laser Extend i substancji łączącej opatentowanej na cały świat, łączenia są dyskretne, antyalergiczne, odporne na ciepło, większość farb i kosmetyków, a także do czterech razy bardziej wytrzymałe niż łączenia keratynowe. Jest to jedyna metoda, w której łączenia są elstyczne i dopasowują się do kształtu głowy. Termoadhezyjne nanołączenia pozostają niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane (czubek głowy, krawędź linii włosów), bądź w przypadku odsłonięcia łączeń.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów BALMAIN

Przedłużanie i zagęczanie włosów Great Lenghts